Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. apr
18:30
Farum BK
Ølstykke FC
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Farum BK (2)
Frem
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Farum BK
LSF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Farum BK
LSF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Farum BK
Nivå-Kokkedal FK
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:15
Farum BK
Ølstykke FC (1)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:15
Farum BK
Virum-Sorgenfri BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Farum 2
Vordingborg IF
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Farum BK
LSF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
FC Nordsjælland
FC København
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Farum Boldklub
FC København
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
FC Nordsjælland
FC København
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Farum BK 2
Slagelse B&I
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Farum BK
Espergærde IF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Farum BK
Melby-Liseleje IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Farum BK
Roskilde United
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Farum BK
Brødeskov IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Farum BK
Hareskov IF (1)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Farum BK
Bagsværd BK
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Farum BK
Slangerup & Omegn IF
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Farum BK
Vestegnen FK (2)
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Farum BK
Avedøre IF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Farum BK
Glostrup
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Farum BK
Brøndbyernes IF
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
Farum BK
Hareskov IF/Værløse BK
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Farum BK (2)
A27
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Farum BK
Store Lyngby IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Farum BK
Fremad Valby
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Farum BK
Bagsværd BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Farum BK
BSF (1)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Farum BK
KB
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Farum BK
VB 1968
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Farum BK
Hillerød Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Farum BK
BSF
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:15
Farum BK
Allerød Fodbold Klub (1)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Farum 2
Hørsholm-Usserød IK
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Farum BK
Snekkersten IF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Farum BK
Køge BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Farum BK 2
Hørsholm-Usserød IK
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Farum BK
Stenløse BK
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:00
Farum BK (1)
Allerød Fodbold Klub
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Farum BK
Alsønderup SG&I
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Farum BK
AB
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Farum BK
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Farum BK
Oversidder
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Farum BK
Snekkersten IF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:15
Farum BK
Albertslund IF
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Farum BK
Herlev IF
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Farum BK (2)
Værløse BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Farum BK
B. 1973, Herlev
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Farum BK
B.93
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Farum BK
FC Hornsherred
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Farum BK
HB Køge
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Farum BK (2)
Brøndbyernes IF (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Farum BK
Hillerød Fodbold
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Farum BK
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Farum BK (DM)
HB Køge (DM)
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Farum BK
Ishøj IF
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Farum BK
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Farum BK
Såby/Hvalsø
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:15
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|